Lidhje

Intervistë me Dom Gjergj Metën


Intervistë me Dom Gjergj Metën
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:08:39 0:00

Kleriku katolik shqiptar flet për harmoninë fetare dhe çështjet me të cilat përballen kleri dhe besimtarët katolikë në Shqipëri

XS
SM
MD
LG