Lidhje

Media Arkivi

Reagime në Tiranë për fotot e diktatorit Enver Hoxha


Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG