Lidhje

Tubimi i Partisë Demokratike


Mijëra përkrahës të opozitës nga Tirana dhe qytete të tjera u mblodhën para selisë së qeverisë, duke kërkuar largimin e kabinetit Rama

XS
SM
MD
LG