Lidhje

Shkodra në Ditën Ndërkombëtare Kundër HIV-AIDS


Shkodra në Ditën Ndërkombëtare Kundër HIV-AIDS
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00

Në Ditën Ndërkombëtare të Luftës Kundër HIV-AIDS veprimtaritë ndërgjegjësuese u përqendruan në Shkodër. Me një marrshim të të rinjve u bashkua edhe Ministri i Shendetësisë si dhe përfaqësues të Programit të OKB kundër AIDS-it.

XS
SM
MD
LG