Lidhje

Intervistë me z. Pëllumb Lamaj


Intervistë me ish-të burgosurin politik në burgun famëkeq të Spaçit, Pëllumb Lamaj mbi projektligjin për hapjen e dosjeve dhe rishfaqjen e simboleve të komunizmit

XS
SM
MD
LG