Lidhje

Protesta ne Shkoder


Në qytetin e Shkodrës policia ndërhyri rreth mesditës së sotme për të shpërndarë protestën e një grupi banorësh, banesat dhe objektet e të cilëve pritet të prishen nga ndërtimi i stadiumit të qytetit. Banorët ishin mbledhur përpara pallatit të lojrave me dorë, në pritje të Kryeministri Edi Rama.

XS
SM
MD
LG