Lidhje

Tryezë bisedimesh mes deputetëve të Kosovës dhe Serbisë


Në një nga rastet e rralla, deputetët e parlamentit të Kosovës dhe ata të Serbisë, diskutuan sot në Prishtinë procesin e normalizimit të marrëdhënieve ndërmjet të dyja palëve, në një tryezë të organizuar nga Këshilli për qeverisje gjithëpërfshirëse.

XS
SM
MD
LG