Lidhje

Kosovë: Gati marrëveshja për qeverinë


Në Kosovë, të hënën paradite pritet që Partia Demokratike dhe Lidhja Demokratike të përmbyllin zyrtarisht marrëveshjen për bashkëqeverisje të arritur më 19 nëntor.

XS
SM
MD
LG