Lidhje

Kosovë: Gati marrëveshja për qeverinë


Kosovë: Gati marrëveshja për qeverinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Në Kosovë, të hënën paradite pritet që Partia Demokratike dhe Lidhja Demokratike të përmbyllin zyrtarisht marrëveshjen për bashkëqeverisje të arritur më 19 nëntor.

XS
SM
MD
LG