Lidhje

Vau i Dejës dhe trashëgimia kulturore


Vau i Dejës dhe trashëgimia kulturore
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

I gjendur në zonën mes Shkodrës, Pukës dhe Mirditës si dhe korridorit rrugor që shkon drejt zonës Verilindore të Shqipërisë, Vau i Dejës ruan vlera të rëndësishme të trashëgimisë kulturore.

Vau i Dejës dhe trashëgimia kulturore
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

XS
SM
MD
LG