Lidhje

Kryeministri Rama takim me homologët kinez dhe serb


Kryeministri shqiptar Edi Rama pati sot një takim me kryeministrin kinez Li Keqiang, në Beograd, ku u zhvillua dita e dytë e takimit të nivelit të lartë mes Kinës dhe 16 vendeve të Europës Qëndrore dhe Lindore. Zoti Rama pati dhe një takim me kryeministrin serb Aleksandër Vucic

XS
SM
MD
LG