Lidhje

Intervistë me Ramush Haradinaj


Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, tha në një intervistë për Zërin e Amerikës se asnjë nga udhëheqësit politikë dhe institucionalë nuk mund të shfajësohet për shkallën e lartë të korrupsionit në vend.

XS
SM
MD
LG