Lidhje

Bashkëpunimi kufitar shqiptaro-serb


Bashkëpunimi kufitar shqiptaro-serb
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Në Kosovë, përfaqësues shqiptarë dhe serbë të Forumit për bashkëpunim ndërkufitar, thanë sot se kufijtë si vija ndarëse ndërmjet vendeve të Ballkanit duhet të shndërrohen në vija të bashkëpunimit dhe integrimit.

XS
SM
MD
LG