Lidhje

Kryeministri Rama, konferencë shtypi për fundvitin


Kryeministri Rama, konferencë shtypi për fundvitin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Në Tiranë, kryeministri Edi Rama tha se ekonomia shqiptare po rifiton ngritjen graduale, pas humbjeve shumëvjeçare me energjinë, borxhet dhe deficitet. Ai deklaroi se vitin e ardhshëm do të nisë reforma e sigurimeve, krahas reformave të tjera në ekonomi.

XS
SM
MD
LG