Lidhje

Stoltenberg ne Prishtine


Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha të premten në Prishtinë se terrorizmi kërcënon të gjithë dhe duhet të luftohet nga të gjithë.

XS
SM
MD
LG