Lidhje

Stoltenberg ne Prishtine


Stoltenberg ne Prishtine
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha të premten në Prishtinë se terrorizmi kërcënon të gjithë dhe duhet të luftohet nga të gjithë.

XS
SM
MD
LG