Lidhje

Kosovë: Amb. Jacobson dënon dhunën në protesta


Kosovë: Amb. Jacobson dënon dhunën në protesta
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00

Ambasadorja amerikane në Prishtinë, Tracey Ann Jacobson, në një intervistë për Zërin e Amerikës dënoi dhunën që përfshiu protestat e kësaj jave në Kosovë dhe bëri thirrje për dialog politik ndërmjet subjekteve politike.

XS
SM
MD
LG