Lidhje

Intervistë me Ministrin e Jashtëm Hashim Thaçi


Zv/kryeministri dhe Ministri i Jashtëm i Kosovës komenton për protestat në Kosovë, rrezikun esktremist në botë dhe zhgënjimin e të rinjve në vend

XS
SM
MD
LG