Lidhje

Zv/Ndihmes Sek i Shtetit Yee per Kosoven


Zv/Ndihmes Sek i Shtetit Yee per Kosoven
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:56 0:00

Zëvendës ndihmës sekretari amerikan i shtetit, Hoyt Yee, i tha Zërit të Amerikës se Kosovës i duhet një luftë më e frytshme kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar në mënyrë që të ndihmohet zhvillimi ekonomik që do të mundësonte edhe pengimin migrimit të paligjshëm.

XS
SM
MD
LG