Lidhje

Amb. Baily: Kriza ne Maqedoni


Ambasadori i ri amerikan në Shkup Jess Baily tha sot se shpreson që kriza politike në Maqedoni të zgjidhet në mënyrë pozitive, duke respektuar sundimin e ligjit, transparencën dhe pavarësinë e gjyqësorit dhe lirinë e shtypit.

XS
SM
MD
LG