Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me Skender Hysenin, Ministrër i Brendëshëm i Kosovës


Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG