Lidhje

Takim Thaci-Bushati


Takim Thaci-Bushati
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:13 0:00

Shefi i diplomacisë së Kosovës Hashim Thaçi dhe ai i Shqipërisë, Ditmir Bushati, thanë se gjykata e posaçme që do të trajtojë pretendimet për përfshirjen e ish pjesëtarëve të UCK në krime lufte, mund të shfrytëzohet si një mundësi për të hequr retë e dyshimeve mbi Kosovën.

XS
SM
MD
LG