Lidhje

Polemika mbi deputetin Tom Doshi


Polemika mbi deputetin Tom Doshi
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:24 0:00

Partitë dhe institucionet shtetërore trajtuan sot gjerësisht deklaratat e deputetit të majtë Tom Doshi, sipas të cilit, kryetari i parlamentit Ilir Meta ka porositur vrasjen e tij dhe një deputeti të opozitës.

XS
SM
MD
LG