Lidhje

Kosovë: Fati i të zhdukurve


Në Kosovë, përfaqësues të familjarëve të personave të zhdukur shqiptar dhe serbë bënë thirrje sot që çështja e personave të pagjetur të shtrohet në bisedimet aktuale ndërmjet Kosovës dhe Serbisë të ndërmjetësuara nga Bashkimi Evropian.

XS
SM
MD
LG