Lidhje

Tiranë: Protestë kundër ndërtimeve tek liqeni


Në Tiranë, banorë dhe veprimtarë pro mjedisit i kërkuan qeverisë që të ndalojë ndërtimin e një grupi pallatesh shumëkatëshe poshtë digës së liqenit artificial.

XS
SM
MD
LG