Lidhje

Intervistë me deputeten e BDI-së, Ermira Mehmeti


Deputetja e parlamentit të Maqedonisë Ermira Mehmeti flet për Kongresin e BDI-së, skandalin e përgjimeve dhe situatën politike në vend.

XS
SM
MD
LG