Lidhje

100 ditët e para të qeverisë së Kosovës


100 ditët e para të qeverisë së Kosovës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Kryeministri Isa Mustafa flet për sfidat dhe arritjet

XS
SM
MD
LG