Lidhje

70 vjet nga Gjyqi Special i komunizmit


Shoqata e ish të përndjekurve politikë ë diktaturës komuniste dhe Instituti për studimin e krimeve të komunizmit përkujtuan sot 70 vjetorin e Gjyqit Special të vitit 1945.

XS
SM
MD
LG