Lidhje

Bisedime në Bruksel për krizën në Maqedoni


Zyrtarët e dy partive më të mëdha maqedonase, VMRO dhe Lidhja Social Demokrate, filluan sot në Bruksel një raund të dytë të bisedimeve për gjetjen e një zgjidhjeje politike të krizës që ka përfshirë vendin.

XS
SM
MD
LG