Lidhje

Goldstein: Strategjia e BB për Kosovën, kthimi i rritjes ekonomike


Goldstein: Strategjia e BB për Kosovën, kthimi i rritjes ekonomike
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:29 0:00

Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG