Lidhje

Mjeshtri italian Piero di Cosimo në Galerinë e Uashingtonit


Mjeshtri italian Piero di Cosimo në Galerinë e Uashingtonit
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:08 0:00

Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet.

XS
SM
MD
LG