Lidhje

Shqiperi, Debat mbi emigrimin


Në Tiranë, parlamenti debatoi sot për largimin brenda pak javëve të disa mijëra shqiptarëve drejt vendeve të Bashkimit Europian. Shumë prej tyre dyshohet se shkojnë drejt Gjermanisë për të kërkuar azil dhe punësim.

XS
SM
MD
LG