Lidhje

BE: Te ruhet qetesia ne Maqedoni


Bashkimi Evropian ka këruar që të mos nxiten tensionet politike dhe ndëretnike pas incidentit në fshatin Goshincë, afër kufirit me Kosovën

XS
SM
MD
LG