Lidhje

Protestë ndaj ndërtimeve në Luginën e Vjosës


Aktivistë të mjedisit dhe banorë të Luginës së Vjosës protestuan sot kundër planeve për ndërtimin në këtë zonë të hidrocentraleve të vegjël.

XS
SM
MD
LG