Lidhje

Protestë ndaj ndërtimeve në Luginën e Vjosës


Protestë ndaj ndërtimeve në Luginën e Vjosës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Aktivistë të mjedisit dhe banorë të Luginës së Vjosës protestuan sot kundër planeve për ndërtimin në këtë zonë të hidrocentraleve të vegjël.

XS
SM
MD
LG