Lidhje

Rama dhe Meta në jug të Shqipërisë


Fushata ne jug
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Kryeministri Edi Rama dhe Kryetari i Kuvendit Ilir Meta po zhvillojnë në jug të Shqipërisë një seri takimesh duke prezantuar edhe kantidatët për Kryetarë të Bashkive. Në Gjirokastër zoti Rama premtoi më shumë mbështetje për projekte zhvillimi ndërkohë që në qytet janë rritur nivelet e varfërisë dhe të papunësisë.

Fushata ne jug
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

XS
SM
MD
LG