Lidhje

Panairi i Librit, Prishtinë


Në Prishtinë, është duke u mbajtur panairi i librit, ku botues nga Kosova, Shqipëria dhe Maqedonia, po ofrojnë mijëra tituj të rinj librash dhe disa mijëra tituj më të vjetër.

XS
SM
MD
LG