Lidhje

Shqipëri-Mal i Zi, lufta kundër terrorizmit


Shqiperi Mali i Zi

Drejtorët e Policive të Shqipërisë dhe Malit të Zi nënshkruan në Shkodër marrëveshjen e bashkëpunimit për sezonin turistik veror. Ata diskutuan edhe mbi bashkëpunimin në luftën kundër terrorizmit në rajon dhe krimit të organizuar.

Shqipëria dhe mali i Zi luftojnë terrorizmin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

XS
SM
MD
LG