Lidhje

Takim në Bruksel për Maqedoninë


Takim në Bruksel për Maqedoninë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Në Bruksel kanë filluar bisedimet e katër drejtuesve të partive kryesore të Maqedonisë me ndërmjetësimin e komisionerit evropian për politikat e fqinjësisë dhe zgjerim, Johanes Hahn, për zgjidhjen e krizës politike të këtij vendi.

XS
SM
MD
LG