Lidhje

Kritika nga vëzhguesit vendore për komisionet zgjedhore


Kritika nga vëzhguesit vendore për komisionet zgjedhore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Koalicioni për Zgjedhje të Lira dhe Demokraci të Qëndrueshme paraqiti sot raportin e pjesshëm mbi vëzhgimin dyjavor të procesit zgjedhor, të përgatitur nga 90 vëzhgues afatgjatë në të 90 zonat e administrimit zgjedhor.

XS
SM
MD
LG