Lidhje

Lazarat, vritet një pjestar i RENEA-s


Lazarat, vritet një pjestar i RENEA-s
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Qëllohet me armë ndaj policisë. Dy pjestarë të tjerë të forcave speciale mbetën të plagosur dhe u transportuan në Tiranë

XS
SM
MD
LG