Lidhje

Lazarat, vritet një pjestar i RENEA-s


Qëllohet me armë ndaj policisë. Dy pjestarë të tjerë të forcave speciale mbetën të plagosur dhe u transportuan në Tiranë

XS
SM
MD
LG