Lidhje

Vazhdojnë operacionet në Lazarat


Vazhdojnë operacionet në Lazarat
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Forcat speciale të Policisë Renea të mbeshtetura nga policia lokale po vijojnë kontrollet në Lazarat të Gjirokastrës . Prej tre ditësh policia është në kërkim për autorët që vranë pjesëtarin e këtyre forcave, Ibrahim Basha dhe plaogosën dy policë të tjerë. Gjykata e Krimeve të Rënda dha sot masën e parë të arrestit për njërin nga të ndaluarit që po hetohet si bashkëpuntor me grupin e armatosur që qëlloi mbi policët. Korespondenti ynë Raimond Kola sjell hollësitë.

Vazhdojnë operacionet në Lazarat
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

XS
SM
MD
LG