Lidhje

Ilir Demalia kujton dyndjen ne ambasada


Ilir Demalia, një nga ata që hynë në ambasada 25 vjet me pare, kujton ngjarjet dhe ndikimin e asaj periudhe

XS
SM
MD
LG