Lidhje

Ndeshja me Serbinë, 3 pikë Shqipërisë


Gjykata e Arbitrazhit sportiv vendosi që t’i japë Shqipërisë 3 pikë në tavolinë për ndeshjen e luajtur mes kombëtares së saj të futbollit dhe asaj serbe, tetorin e kaluar në Beograd. Shqipëria tani ngjitet në vendin e dytë në grup së bashku me Danimarkën, me 10 pikë.

XS
SM
MD
LG