Lidhje

Vucic dhe antaresimi ne BE


Vucic dhe antaresimi ne BE
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:29 0:00

Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, tha të mërkurën se shpreson që deri në tetor të hapen kapitujt e negociatave për anëtarësim në Bashkimin Evropian, të cilat varen nga normalizimi i marrëdhënieve me Kosovën.

XS
SM
MD
LG