Lidhje

Vucic dhe antaresimi ne BE


Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, tha të mërkurën se shpreson që deri në tetor të hapen kapitujt e negociatave për anëtarësim në Bashkimin Evropian, të cilat varen nga normalizimi i marrëdhënieve me Kosovën.

XS
SM
MD
LG