Lidhje

Kosovë: Kremtohet Fiter Bajrami


Kremtimet me rastin e Fitër Bajramit që shënon edhe fundin e muajit te shenjtë të Ramazanit, në Kosovë, po shënohen me thirrjet për paqe e tolerance dhe ruajtje te bashkimit fetar e politik.

XS
SM
MD
LG