Lidhje

Intervistë me Patrizio Paganon e Bankës Botërore


Intervistë me Patrizio Paganon e Bankës Botërore
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:42 0:00

Intervistë me Zërin e Amerikës Patrizio Pagano, Drejtor Ekzekutiv në Bordin e Drejtorëve të Bankës Botërore për Italinë, Portugalinë, Shqipërinë, Greqinë, Maltën, San Marinon dhe Timorin Lindor, për pasojat e krizës së Greqisë

XS
SM
MD
LG