Lidhje

Gjykata e Posacme


Gjykata e Posacme
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Hashim Thaçi, tha të mërkurën se është e domosdoshme që të përmbyllet procesi i ngritjes së Gjykatës së Posaçme për krime lufte dhe atë para se parlamenti të shkojë në pushime.

XS
SM
MD
LG