Lidhje

Kosova dhe liberalizimi i vizave


Organizatat e shoqërisë civile në Kosovë i bëjnë thirrje BE të trajtojë Kosovën si vendet e tjera në rajon ndërsa kanë organizuar nënshkrimin e një peticioni që kërkon përshpejtimi e procesit të liberalizimit të vizave.

XS
SM
MD
LG