Lidhje

Revista "Pasqyra e të Rrëfyemit"


Revista "Pasqyra e të Rrëfyemit"
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Në Tiranë, një grup albanologësh dhe kritikësh letrarë sapo kanë botuar numrin e parë të revistës letrare “Pasqyra e të Rrëfyemit”. Sipas redaksisë së tyre, botimi periodik është një përpjekje për të kthyer debatet dhe studimet profesionale mbi letërsinë dhe kulturën shqiptare.

XS
SM
MD
LG