Lidhje

Shqipëri, elementët me të kaluar kriminale


Në Shqipëri kryeministri Edi Rama premtoi se me ose pa dakortësinë e opoztës, shumica do të miratojë ligjin që pengon përfshirjen në politikë dhe administratë të personave më të kaluar kriminale.

XS
SM
MD
LG