Lidhje

Kosova dhe investimet strategjike


Kosova dhe investimet strategjike
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:17 0:00

Në Kosovë autoritetet ngritën të enjten Këshillin Kombëtar për Investime, një detyrim nga konferenca e Berlinit e cila hapi rrugën për fondet evropiane për investime strategjike që lidhin vendet e Ballkanit Perëndimor ndërmjet tyre si dhe me vendet e Bashkimit Evropian.

XS
SM
MD
LG