Lidhje

Policia në Maqedoni spraps emigrantët

Qindra imigrantë nga Siria kanë qëndruar në pritje për të kaluar kufirin mes Greqisë dhe Maqedonisë, që kur Shkupi deklaroi gjendjen e emergjencës

XS
SM
MD
LG